הכנות להובלת העסק

הכנות להובלת עסק

כשמדובר בארגון שלכם, אין מקום לטעויות: הובלות והעברות חייבות להתבצע כמו שעון, כי כל עיכוב פירושו עלויות לא צפויות, פגיעה בזמינות ובלקוחות ובזבוז זמן יקר של עובדים רבים.

הניסיון הרב, המקצועיות והציוד שאנשי איתן הובלות מביאים איתם למשימה הם בדיוק מה שאתם צריכים. ביצענו בהצלחה משימות הובלה מורכבות וגדולות עבור מבחר ארגונים מכל הסוגים, או הובלת משרד ואנחנו יודעים בדיוק מה דרוש כדי שהעסק יעבוד במלוא מובן המילה.

בשלב הראשון יגיע נציג שלנו אליכם, יעריך את היקף העבודה, יזהה את הצרכים המיוחדים לארגון שלכם וייתן הצעת מחיר. מספר ימים לפני ההעברה יגיע אליכם (במקרה הצורך) נציג נוסף, שיסביר לעובדי הארגון בקצרה על תהליך ההעברה וידריך אותם כיצד לארגן ולהכין את עמדות העבודה שלהם להעברה קלה, כך שיוכלו להגיע למקום החדש ולהמשיך לעבוד מיד, בסביבה אישית דומה ככל האפשר לזו שהשאירו מאחור.

לתקופת המעבר נשריין עבורכם כלי רכב מתאימים – מודרניים, סגורים ומצוידים בכל הכלים למשימה – וצוותים של מובילים מקצועיים ואמינים בעלי ניסיון רב. אל תתפתו להצעות זולות מדי ממובילים שיעשו עליכם את הסטאז'. איתן הובלות היא אחת מחברות ההובלה המובילות בישראל בתחום העסקי, ואם השיקול העיקרי שלכם הוא העברה בטוחה ומהירה ללא תקלות, אנחנו סומכים עליכם שתקבלו את ההחלטה הנכונה.