הובלות בבנימינה

מובילים בבנימינה

עוברים בית או דירה בבנימינה? עכשיו נישאר לנו לבחור מוביל שיבצע הובלה טובה. איך בוחרים מוביל בבנימינה?

בשעה טובה, עוברים דירה או בית לבנימינה או בתוך בנימינה?  לא משנה לאן, מה שכן חשוב זה לדעת עם מי עוברים דירה. בחירת מוביל אינה משימה פשוטה למרות שבבינימינה הובלה טובה ובטוחה כולם יודעים שרק איתן הובלות ואחסנה. אך בכל אופן החלטנו להציג לפניכם איך בוחרים חברת הובלות בבנימינה שיודעת לעשות את העבודה בצורה הטובה כמו שאתם מצפים, נתחיל במה שאתם מצפים לו, אז כך זה מאוד פשוט אתם בסה"כ רוצים להוביל את הציוד בבטחה לבית החדש, שיגיע שלם כפי שהיה\ ויגיע בזמן כפי שהובטח, שזה יעלה לכם כמו שתיכננתם ושההובלה תעבור בצורה נעימה עם צוות מובילים נחמד מבין ועוזר. עכשיו אם אחד מהדברים הללו לא קורה, אתם מצפים שהחברה שבה בחרתם תדע לתת מענה לבעיה שנוצרה. בעצם אתם מצפים למובן מאליו אך בשטח הדברים לא כל כך פשוטים. המון חברות הובלה משתמשות במובילים צעירים חסרי ניסיון (ואפילו חברות חדשות חסרות ניסיון) הציוד שלכם לא נעטף בצורה בטוחה, והמוביל אינו עומד בזמנים כמו שהבטיח. חשוב לא פחות זה הסכום עליו הוסכם ביום ההובלה מוצא פתאום תירוץ לגדול ולהיות יקר יותר ממה שסוכם. אז איך אנחנו יכולים לבחור מוביל שלא יפעל בצורה זו? המשימה קשה מאוד, אתם ניכנסים לאינטרנט בוחרים 3 חברות הובלה מקבלים הצעות מחיר ובוחרים, זאת הדרך הקלה והפשוטה שלרוב תביא לתוצאות לא טובות. ומה היא הדרך הנכונה לבחירת מוביל בבנימינה? אז יש כמה דברים שאסור להתפשר עליהם

 

טיפים לבחירת מוביל בבנימינה

א. המלצות המלצות המלצות, קבלו על המוביל מהשכנים הקרובים אליכם אלו הגרים בבנימינה וגם עם הם אומרים לכם שניגרם נזק קטן בהובלה הקודמת תשאלו איך הוא טופל.

ב. לאחר שיש לכם רשימת מובילים מומלצים בבנימינה, עכשיו בקשו מהם להגיע אליכם לבית שיראו מה צריך להוביל וידעו לתמחר נכון את ההובלה.

ג. הגיעו, ראו, עכשיו תבחנו אותם בעצמכם. אני בטוח שבשלב זה כבר יש לכם תחושת בטן ואתם כבר כמעט סגורים על הבחירה שלכם\ רק מה שאתם צריכים לעשות זה לודא שהצעת המחיר שקיבלתם מפרטת כל הסיכומים בניכם\ כי מה שלא רשום לא קיים, שהכל יהיה רשום בצורה ברורה.

ד. רגע לפני שאתם סוגרים הובלה תודאו שאתם מקבלים חומרי אריזה לפחות קרטונים ללא עלות
ומפה הדרך תהיה טובה ובטוחה יותר, את כל הציפיות שלכם אנחנו באיתן הובלות ואחסנה בנימינה יודעים. ואנחנו גם יודעים אך לעשות את ההובלה, כך שבסוף ההובלה אתם תחיכו כמו כל הלקוחות שלנו. אז אל תהססו\ המלצה עלינו בטוח יש לכם, הזינו את הפרטים ממש פה למטה וקבלו הצעת מחיר. ואנחנו כבר מובילים בבנימינה אתכם כמובן.