הובלות אביאל

הובלות באביאל

חברת איתן הובלות אביאל קיימת כבר מעל לעשור, חברתינו ממוקמת בקיבוץ עין שמר.אנו מספקים את כל שרותי ההובלה תחת קורת גג אחת בעלי החברה הינם איתן וארז אשר גרים באביאל רוב חייהם כך שעם אתם עוברים לאביאל ואו עוברים מאביאל מקומכם איתנו תנו לנו להוביל אתכם בשיא העדינות. בעצם עד לפני כמה שנים המשרדים הראשיים שלנו והמחסנים היו ממוקמים באביאל. כך שבמיקרה ואתם כבר יותר מכמה שנים גרים באביאל אתם בטוח ראיתם את המשאיות שלנו כל יום יוצאות לעבודה. חברת איתן הובלות הינה חברה מהגדולות בשוק ההובלות אשר מציאה חדשנות וקידמה, כחלק מהחדשנות שאנו מצאים ניתן לקבל באתר האינטרנט שלנו הצעת מחיר בקליק ממש פה בתחתית העמוד, כמו כן גם העובדים בחברתינו מבלים שעות רבות בהדרכה ולמידה את רזי המיקצוע. אנו באיתן הובלות יודעים למה אתם מצפים ויודעים אך לספק לכם את הסחורה. חברתינו מספקת, שרותי אריזה לפני ההובלה, שרותי אחסנה ןשרות סידור ופריקה כמו כן לקוח שלנו מקבל עד הבית קרטונים בחינם וללא עלות כחלק מההובלה.

 

אריזת בתים באביאל

בסדר היום הלחוץ שאנו חיים בו עבודה ילדים חוגים ניקיונות ועוד, למי בכלל יש זמן להכין את הבית למעבר הדירה? לנו לנו יש במיוחד בשבילכם צוותי אריזה מקצועיים אשר יגעו אליכם יום לפני ההובלה ובתוך כמה שעות קצרות יארזו את הבית ובעצם יכינו אותו להובלה. שרות האריזה שלנו מומלץ בחום, זהוא שרות שכל אחד צריך להזמין במיוחד היום לאור ירידת מחירים בתחום האריזה כך שעם אתם עוברים בית באביאל תחשבו ברצינות על אריזת הבית בעזרת הצוותים המקצועיים שלנו

אחסנה באביאל

גרים באביאל או עוברים לאביאל ואין לכם עדיין בית לעבור אליו או אפילו משפצים את הבית ומחפשים מחסן? לנו יש את הפיתרון המושלם עבורכם. המחסנים שלנו שוכנים בקיבוץ עין שמר, ממוגנים, מצולמים, ומאובטחים. דאגנו לשרותי האיחסון הטובים ביותר במדינה בטוח נקי וטוב פשוט איחסון מושלם באביאל.
אז עם אתם עוברים דירה באביאל או עוברים לאביאל אנחנו כאן מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אנחנו בדרך.