הובלות בנורדיה

אחסנת תכולת דירות בנורדיה

מחפשים מחסן בנורדיה ? עוברים דירה ואין לכם לאן ? איתן הובלות ואחסנה חברת האיחסון שלכם.
אנו באיתן הובלות ואחסנה נורדיה נותנים לכם את כל השרות המשלים למעבר דירה , ובין שרותים אלו ניתן למצוא את המחסנים שלנו . בנורדיה מאחסנים רק באיתן הובלות ואחסנה כי בטוח יותר אצלנו .
שרותי האיחסון שלנו ניתנים בכמה גדלים אפילו בכל גודל שאתם צריכים ,מאיחסון של פריטים בודדים ועד איחסון של בתים שלמים בכל גודל או נפח .זמני האיחסון הינם לכל פרק זמן שתבחרו , מתקופה של יום ועד בכלל, כחברת הובלות ואחסנה אנו נדאג לכל השרותים שאותם אתם מחפשים החל מאריזה , הובלה ,וסידור ,ועד לאחסנה וכל מה שבניהם. חברתינו בחרה בפיתרון האיחסון הטוב ביותר לציוד שלכם , אנו מאחסנים במכולות סגורות להגן על הציוד ממזיקים , בנוסף למכולות שלנו יש גג כפול אשר נותן הגנה כפולה לציוד המאוחסן מפני שמש , חום , קור , ורטיבות .

האיחסון שלנו הוא האיחסון הטוב ביותר נקודה . כאשר אתם מחפשים מחסן אתם בטח רוצים לדעת שאתם מבוטחים באחסנה לכן הכנו את כל ההגנות הדרושות לצורך קיום ביטוחי , כגון אזעקה , מצלמות , עמדות כיבוי אש , ומנעולים מיוחדים , והכל לשמור על הציוד בצורה הבטוחה ביותר . כאשר אתם משתמשים באחסנה שלנו בנורדיה אתם יכולים להעביר את ביטוח הדירה שלכם למחסנים שלנו ללא שום עלות נוספת ובעצם לחסוך כסף והמון כסף לצורך העברת הביטוח אליכם לפנות לסוכן הביטוח שלכם ולבקש להעביר את את פוליסת הביטוח לכתובת המחסנים שלנו כמובן שניתן לדבר איתנו ולקבל הכוונה מלאה במהלך זה . אז עם אתם מחפשים מחסנים בנורדיה הגעתם למקום הנכון איתן הובלות ואחסנה מטפלים בכם בשיא העדינות .

הזינו את הפריטים שאתם מעוניינים לאחסן במערכת הצעת מחיר בקליק שלנו ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר התפורה במיוחד לצרכים שלכם ובמחיר משלם במיוחד כי כולם מאחסנים בנורדיה עם איתן הובלות ואחסנה נורדיה