הובלות באור עקיבא

הובלות באור עקיבא

איתן הובלות אור עקיבא, שנים של הובלות שנים של ניסיון בהובלות דירות בתים ומשרדים באור עקיבא והסביבה מובילים להחלטה מאוד ברורה, איתן הובלות הבחירה שלכם. אנו באיתן הובלות עושים הכל על מנת שתהיו מרוצים מהשרות מההובלה וגם מיתר השרותים שאנו מספקים כגון
שרותי אריזה באור עקיבא, שרות אחסנה באור עקיבא, הובלות קטנות באור עקיבא, שרות סידור ופריקה באור עקיבא

כי חברתינו מחברות ההובלה היחידות אשר מספקות את כל שרותי ההובלה תחת קורת גג אחת, אנו לא משתמשים בקבלני משנה, ואנו לא מאחסנים במחסנים חיצוניים, כל שרותי החברה נעשים על ידינו בילבד ובעזרת העובדים שלנו בלבד.

אז כמה עולה הובלת דירה באור עקיבא?

מחיר הובלה ניקבע מהמון מישתנים כתובות העמסה ופריקה, מרחקי הליכה בהעמסה ובפריקה, קומות, מעליות ועוד. על מנת להקל אליכם בקבלת הצעת המחיר בנינו במיוחד בישבילכם מחירון הובלות באור עקיבה. מחירון זה יעזור לכם לקבל הצעת מחיר להובלה ואפילו יוכל לחשב את נפח ההובלה שלכם כך שאם אתם צריכים שרותי אחסנה אז גם אז נוכל לתת לכם הצעת מחיר בהתאם לפרטים שהזנתם. השימוש בהצעת מחיר בקליק לא עולה כסף ואינו מחייב אתכם בכלום כך שהשרות במיוחד בשבילכם.

חשוב לדעת ככול שתמלאו פרטים מדוייקים יותר כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה מדוייקת יותר. ממש בתחתית הדף צירפנו לכם את מחירון הלהובלה באור עקיבא מלאו אותו וקבלו מחיר ללא שום עלות, כמובן שנישמח לתת לכם את השרות הטוב שלנו, אנחנו מחכים לכם.

הובלה ואריזה באור עקיבא

עוברים בית ורוצים להקל על המעבר? אנחנו כאן בשבילכם שרותי האריזה שלנו באור עקיבה הינו הפיתרון המושלם עבורכם. אנו יודעים שהמעבר עצמו קשה ומקשה עליכם אז נציע לכם את שרותי האריזה שלנו השרות עצמו מומלץ בחום, כאשר אתם מעוניינם באריזה מה זה בעצם אומר? אז כך יום לפני ההובלה נישלח אליכם את צוות האריזה שלנו ובתוך כמה שעות בודדות הבית שלכם היה מוכן למעבר טוב ובטוח ללא שום בעיה וללא שום קושי.

האריזה עצמה מתבצעת בעזרתם של מומחי האריזה שלנו אשר יודעים איך לארוז נכון ומסודר כך שבסיום ההובלה הארגזים שלכם היו מונחים במקומם (לפי הסימון שנעשה על ידי צוות האריזה) ולכם רק נישאר לפרוק את הציוד חזרה למקומו. ודרך אגב אם אתם רוצים ממש להיתפנק אנו מספקים גם שרותי סידור ופריקה לאחר המעבר. אז אם הובלה אתם צריכים הגעתם למקום הנכון איתן הובלות שלכם ובשבילכם.