הובלות ברעננה

הובלות ברעננה

איתן הובלות רעננה הינה חברת ההובלות של רעננה! חברת איתן הובלות רעננה מבצעת הובלות דירות ברעננה,הובלת בתים ברעננה, שרותי אריזה מתקדמים, שרותי סידור ושרותי איחסון ברעננה. שרות משלים ומקיף לכל שרותי ההובלה,אריזה ואחסנה ברעננה.
למה איתן הובלות רעננה? אז ככה חברתינו בעלת וותק של מעל לעשור. ואין ספק ששנים של ניסיון מביאות תוצאות. התוצאות הן עמידה בזמנים, חומרי אריזה, הדרכות לעובדים (הן לסבלים והן לאורזים), ציוד מיוחד הכולל משאיות סגורות ואטומות, כלי עבודה מקצועיים, עגלות מיוחדות כולל עגלות פסנתרים ןשמיכות הובלה.

 

איך עוברים בית עם איתן הובלות רעננה

כיצד מתבצע הליך ההובלה ברעננה? תחילה מגיע לבית הלקוח, ראש הצוות וביחד עם הלקוחות עושה סיבוב בבית ורואה מהם הדברים שצריכים לעבור. לאחר מכן הצוות מתחיל לפנות את כל הקרטונים מהבית, תוך כדי הצוות מתחיל לעטוף את הריהוט המיוחד, מזרונים, שידות ויתר הריהוט. לאחר העיטוף מעמיסים את הכל ויוצאים לדרך, אל ביתכם החדש. בהגעה לבית החדש יתבצע סיבוב היכרות עם הצוות, בו יוסבר להם למה משמש כל חדר. מיד בטום הסיבוב מתחילים לפרוק את הציוד. תוך כדי הפריקה, הנגר שלנו מתחיל להרכיב את כל הריהוט אשר פורק בהעמסה. במהלך הפריקה אתם תכווינו את העובדים היכן להניח כל פריט.

 

מה קורה לאחר ההובלה ברעננה?

בסיום ההובלה הצוות יעבור בבית סיבוב אחרון ויוריד את כל חומרי העיטוף מהריהוט שנעטף ויפנה את כל הפסולת לפח ו/או למיחזור ובכך אנו מסיימים את ההובלה.

חברת איתן הובלות רעננה מבצעת גם הובלות של פריטים בודדים ברעננה, גם הובלות קטנות ברעננה וגם אריזה ברעננה. שרותי איחסון ברעננה ובעצם שרות משלים וכולל בכל תחום ההובלה ברעננה.הינה כמה מהשרותים שאנו מבצעים ברעננה
– הובלות דירה ברעננה
– הובלות משרדים רעננה
כמה עולה הובלה ברעננה
– אריזת בתים ברעננה
– בחירת מוביל ברעננה

חדש ובלעדי מחירון הובלות ברעעננה לחצו כאן וקבלו הצעת מחיר בקליק.