הובלות בזכרון יעקב

הובלה ואריזה בזכרון יעקב

עוברים דירה בזכרון יעקב? מחפשים מעבר קל ונוח? מחפשים חברת הובלות שיודעת את העבודה, חברת הובלות אשר מקצועית ויודעת למה אתם מצפים? מחפשים חברת הובלות שמספקת את כל שרותי ההובלה? אתם במקום הנכון. כחלק מגדילתה של חברתינו אנו נוגעים בכל התחומים אשר קשורים בהובלות בזכרון יעקב, אנו באיתן הובלות מספקים שרותי אריזה לפני המעבר ואנו עושים את השרות טוב מאוד אפילו מצויין ופה חשוב טיפה לציין על שרותי האריזה שלנו.

 

מה זה שרות אריזה

שרות אריזה הינו שרות מומלץ מאוד, זה הוא שרות אשר נעשה לפני ההובלה ומטרתו להקל אליכם הלקוחות. בימינו שהכל מאוד לחוץ ויש לנו הרבה מאוד מטלות יומיות על הראש שלנו כבר בקושי יש לנו זמן לעצמנו אז בטוח שאין לנו זמן מיותר להרפתקאות חדשות או למשימות נוספות. לכן אנו באיתן הובלות מצעים לכם את שרותי האריזה שלנו הכל כך מומלצים, יום לפני המעבר אנו נגיע אליכם ובתוך כמה שעות ספורות צוות האריזה ידאג לארוז את כל הציוד שלכם לתוך קרטונים, עטוף ומסודר בצורה בטוחה ונוחה לפריקה. הציוד שלכם יעבור בצורה שלמה ומסודרת לבית החדש. לפני סגירה של כל קרטון אנו נירשום על אותו קרטון מה תכולתו, ומאיפה הוא ניקח, דוגמא (בגדים חדר אלון) כך שביום שאחרי ההובלה אם לא הזמנתם את שרות סידור הבית שלנו ואתם בעצם צריכים לפרוק את הציוד למקומו לבד המשימה תהיה קלה ומאוד מהירה תדאו איפה כל קרטון הולך ומה יש בתוכו עוד לפני שתיפתחו אותו.

השרות מומלץ מאוד אנו חושבים שהשרות הזה הוא לא פחות מאשר שרות ההובלה שלנו. כך שלא רק מפונקים מזמינים את השרות היום בשונה מפעם השרות ניצרך יותר ויותר בעצם כל בית שני שלישי מזמין את שרות האריזה שלנו וכך בעצם המחירים גם יורדים היום קל יותר וזול הרבה יותר להזמין אריזה. אל תהססו הזמינו את שרותי האריזה שלנו ותהיו מרוצים ומאושרים.