הובלות בזכרון יעקב

אחסנה בזכרון יעקב

תושבי זכרון יעקב מחפשים מחסן לתכולת הבית ואו המשרד בזכרון יעקב ?
איתן הובלות ואחסנה בזכרון יעקב מצא בשבילכם את הפיתרון המושלם לאיחסון התכולה שלכם
כחברת ההובלות הוותיקה והגדולה באזור אנו יודעים שאתם סומכים אלינו ולכן האחריות שלנו היא כפולה והרוח כולו שלכם .כל תושבי זכרון יעקב יודעים שמעבר דירה או בית בזכרון כולם עושים עם איתן הובלות ואחסנה וכשאנחנו אומרים אחסנה הכוונה היא לאחסנה בטוחה בזכרון יעקב המחסנים שלנו נימצאים בקיבוץ עין שמר ממש לידכם כמה דקות נסיעה והוקמו לאור הדרישה ההולכת וגוברת בזכרון לאחסנה של תוכולות בתים ועוד . בניגוד למחסנים אחרים אנו מאחסנים במכולות ולא במיבנים בנויים וזה מכמה סיבות אותם נפרש כאן אך מה שבטוח זה לאחסן באיתן הובלות ואחסנה

 

למה לאחסן במכולה ולא במחסן בזכרון יעקב

כמו שרובנו יודעים קשה מאוד להתמודד עם עכברים אותם יצוריים קטנים שחיים בשפע באזורינו הכפרי , מה גם שאותה בעיה קיימת גם בעיר אוליי בבתי קומות פחות אך בבתי קרקע תמיד תהיה בעיה עם עכברים ומזיקים נוספים עכשיו עם רוב המזיקים מוצאים פיתרון של הדברה אך לעכברים אין פיתרון הדברה וגם עם כן הוא לא פותר לנו את הבעיות ולמה זה בגלל שגם עם נניח רעל עכברים במחסנים שלנו העכבר שיוכל את הרעל יחפש לעצמו פינה נוחה לנוח לפני שהוא מת ואותה פינה תהיה בין המזרון לספה או התוך שטיח או בתוך אחד הארגזים שלכם אז נגיד לעצמינו מה הסבירות שזה יקרה ? זה קורה הרבה . אז נגיד בסדר מקסימום ננקה טיפה ולא נרגיש את הריח והריקבון, אז ממש לא נכון כאשר קורה מקרה כזה והוא קורה הרבה כל המחסן יסריח לעולם מריח זה כי הרי המחסנאי לא פותח כל יום את המחסן שלכם ובודק האם הכל בסדר, למעשה המחסן שלכם לא ניפתח לעולם כך שבעצם הסיכון הוא מאוד גדול.

 

ומה עם מכולות האם האחסון במכולה בטוח?

אז כך, למכולות יש חיסרון מאוד ברור, בניגוד למחסנים אשר להם גג בנוי לרוב. במכולות יש גג מתכת אשר אינו מבודד והרבה פעמים גם לא מגן טוב מהגשם זה הוא החיסרון באחסנה. ומה היתרון ? ובכן היתרון גם כן ברור במכולות לעולם לא נימצא מזיקים ואו עכברים משום סוג.
עכשיו לאחר שאנחנו יודעים את כל הנתונים האלו אנחנו כבר לא יודעים מה טוב יותר ומה כדאי ומה לא. אז התשובה היא מאוד פשוטה אף אחד מאלו אינו טוב לאחסנה לא צריך להתפשר תושבי זכרון אשר רוצים לאחסן את תכולת הבית שלהם לא צריכים להתפשר בכלל במיוחד שאיתן הובלות כאן במיוחד בשבילכם.

 

אחסון בטוח לתושבי זכרון עם איתן הובלות ואחסנה

לאחר שלמדנו על היתרונות והחסרונות של איחסון אנו באיתן הובלות ואחסנה לקחנו את האחסנה שלנו כמה צעדים קדימה והוספנו גג מעל למכולות גג כפול בעצם נותן את פיתרון הבידוד הטוב ביותר. במכולות שלנו אין עכברים, מזיקים, חום, קור, רטיבות, ובעצם זה הוא פיתרון האיחסון הטוב ביותר הקיים היום בתחום האחסנה אז עם חיפשתם מחסן בזכרון לכול תקופה ולכול נפח אז אתם במקום הנכון. בנוסף מערכת הצעת המחיר שלנו תדע לתת הערכה על נפח האיחסון שלכם. מלאו טופס ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר הוגנת ובטוחה מחכים לתכולה שלכם באיתן הובלות ואחסנה זכרון יעקב.