שירותי אחסנה

שרותי אחסנה בשרון

עוברים דירה ואין לכם לאן? הבית שלכם נהיה צפוף מחפשים מקום לאחסן ציוד? הקבלן הבטיח את הדירה בזמן מסויים וכמו רוב הפעמיים לא עמד בזמנים. אתם צריכים שרותי איחסון בשרון. בדיוק בשביל זה אנחנו בנינו את שרותי האיחסון הטובים ביותר. אנו מאחסנים במכולות ימיות כאשר למכולות ישנו גג נוסף מעבר לגג של המכולה עצמה, היתרונות של שרותי האיחסון שלנו הוא מאוד ברור אין מזיקים.
היתרון הנוסף בשרותי האיחסון שלנו הוא בקרת טמפרטורה במחסן הגג הנוסף מאפשר טמפרטורה מתאימה לאיחסון הציוד גם בימים חמים מאוד וגם בימים גשומים מאוד הציוד שלכם בטוח אצלנו.

 

עלויות של אחסנה

גם בעלויות דאגנו לכם, מנחירי האיחסון אצלנו מחירים נוחים מאוד, ומותאמים לכמות הציוד שאתם מעוניינים לאחסן. המחיר ניקבע לפי גודל מכולה ואו לפי כמות ציוד מאוחסן למיקרה ואתם לא צריכים מכולה שלמה בכל אופן אצלנו לא תשלמו סתם.המחירים מושפעים גם מתקופות ככול שתאחסנו לתקופה ארוכה יותר כך מחיר האיחסון היה זול יותר, וכשאנחנו מדברים על תקופות איחסון אנחנו מספקים שרותי איחסון ארוכי תווך. אז מכל הבחינות שרותי האיחסון שלנו הם הטובים ביותר עבורכם, אל תהססו 0747033123

 

אבטחה ושמירה על האחסנה

המחסנים שלנו מצולמים 24/7 במצלמות במעגל סגור. בנוסף לכל דלת יש אזעקת קרן אשר תפעל בכל אפשרות של חדירה לא מתוכננת. מערכת האזעקה שלנו מחוברת 24/7 למוקד סיור ושמירה שבכל אזעקה מוקפץ סייר מיד למתחם האחסנה שלנו ומודא שהמחסנים בטוחים ונעולים, מעבר לכל זאת בשום אופן לא ניתן להגיע עם מנוף למתחם האחסנה שלנו ולהרים מכולה עם התכולה שלכם, וזה בגלל שמעל למכולות ישנו גג נוסף אשר מרותך למכולות ובכול אופן המכולות עצמן מרותכות אחת לשניה.בנוסף לכל זאת אנו נימצאים בתוך קיבוץ אשר סוגר את שערו כל יום משעות אחר הצהריים, ומציב שומר בכניסה לקיבוץ. אז עם חששתם? עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים בשרותי האיחסון שלנו בשרון.

הכניסו את רשימת הציוד שאתם מעוניינים לאחסן וקבלו הצעת מחיר לאיחסון וגם להובלה שלו.